RN732ATTD6040F10
MFR.Part #
RN732ATTD6040F10
JLCPCB Part #
C4216395
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS