RN732BTTD3971B25
MFR.Part #
RN732BTTD3971B25
JLCPCB Part #
C4091334
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.97kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS