RN731JTTD2032A05
MFR.Part #
RN731JTTD2032A05
JLCPCB Part #
C3934929
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS