SG73P2ETTD18R0D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD18R0D
JLCPCB Part #
C6483159
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS