RK73G2ATTD5602D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5602D
JLCPCB Part #
C5874541
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS