RK73G2ATTD5603D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5603D
JLCPCB Part #
C6269899
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS