RN73H2ATTD1093D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1093D10
JLCPCB Part #
C4024849
Description
-55℃~+155℃ 109kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS