RK73G2ATTD5622D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5622D
JLCPCB Part #
C7340436
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS