RN732BTTD1500B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1500B05
JLCPCB Part #
C3947971
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS