SG73P2ATTD475G
MFR.Part #
SG73P2ATTD475G
JLCPCB Part #
C4057721
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS