RK73G2ATTD5111F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5111F
JLCPCB Part #
C5874520
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS