RN732BTTD3522F50
MFR.Part #
RN732BTTD3522F50
JLCPCB Part #
C4161978
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS