RK73G2ATTD5110F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5110F
JLCPCB Part #
C5850844
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS