RK73G2ATTD4991C
MFR.Part #
RK73G2ATTD4991C
JLCPCB Part #
C5724891
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS