RK73G1JRTTD1151D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1151D
JLCPCB Part #
C6181332
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS