HV731JTTD5903F
MFR.Part #
HV731JTTD5903F
JLCPCB Part #
C4145499
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS