RK73G2ATTD4701F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4701F
JLCPCB Part #
C516091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS