RK73G1JTTD5491C
MFR.Part #
RK73G1JTTD5491C
JLCPCB Part #
C4044573
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS