RK73G2ATTD4703F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4703F
JLCPCB Part #
C5850834
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS