RK73G2ATTD4530C
MFR.Part #
RK73G2ATTD4530C
JLCPCB Part #
C6269885
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS