RN73H1JTTD5623C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5623C25
JLCPCB Part #
C4010740
Description
100mW 562kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS