RN73H1JTTD3200A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3200A25
JLCPCB Part #
C3966267
Description
-55℃~+155℃ 100mW 320Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS