RK73G2ATTD4321F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD4321F
JLCPCB Part #
C6388838
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS