CRT0805-BY-1242ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-1242ELF
JLCPCB Part #
C4247467
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS