RK73G2ATTD4021F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4021F
JLCPCB Part #
C6974937
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS