SG73P2ATTD270J
MFR.Part #
SG73P2ATTD270J
JLCPCB Part #
C4266005
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS