RN731JTTD3120F25
MFR.Part #
RN731JTTD3120F25
JLCPCB Part #
C4264835
Description
-55℃~+155℃ 312Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS