RK73G2ATTD38R3F
MFR.Part #
RK73G2ATTD38R3F
JLCPCB Part #
C6181976
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS