HV732HTTE3604F
MFR.Part #
HV732HTTE3604F
JLCPCB Part #
C4047599
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS