RN73H2BTTD6733F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6733F25
JLCPCB Part #
C4181703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 673kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS