SG73S2ATTD200J
MFR.Part #
SG73S2ATTD200J
JLCPCB Part #
C4183355
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS