RK73G1ETTP1743D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP1743D
JLCPCB Part #
C4306722
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS