RN731ETTP1112D25
MFR.Part #
RN731ETTP1112D25
JLCPCB Part #
C4093013
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS