RN73R1JTTD4371F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4371F10
JLCPCB Part #
C2534376
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.37kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS