RK73G2ATTD3600F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3600F
JLCPCB Part #
C6388794
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS