RN73R1JTTD8560B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD8560B10
JLCPCB Part #
C2564448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS