RN732BTTD1581B10
MFR.Part #
RN732BTTD1581B10
JLCPCB Part #
C4282887
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS