RK73G2ATTD3480F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3480F
JLCPCB Part #
C7340370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS