RN731JTTD1142B10
MFR.Part #
RN731JTTD1142B10
JLCPCB Part #
C3993551
Description
-55℃~+155℃ 11.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS