RK73G2ATTD3400D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3400D
JLCPCB Part #
C5874484
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS