RK73G2ATTD3000D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3000D
JLCPCB Part #
C6181944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS