Y1624350R000T0W
MFR.Part #
Y1624350R000T0W
JLCPCB Part #
C4137634
Description
-55℃~+150℃ 200mW 350Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount