RN732ATTD6040C50
MFR.Part #
RN732ATTD6040C50
JLCPCB Part #
C4303451
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS