RK73G2ATTD3163F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3163F
JLCPCB Part #
C6388758
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS