RN732BTTD2261A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2261A05
JLCPCB Part #
C4132123
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS