RK73G2ATTD3091C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3091C
JLCPCB Part #
C6181951
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS