RN732BTTD10R5F50
MFR.Part #
RN732BTTD10R5F50
JLCPCB Part #
C4021265
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS