RN73R2ETTD96R5F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD96R5F100
JLCPCB Part #
C2606391
Description
-55℃~+155℃ 250mW 96.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS