RN73H2ETTD1173B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1173B50
JLCPCB Part #
C4210893
Description
117kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS