RN73R2ETTD16R7C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD16R7C25
JLCPCB Part #
C2610083
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 16.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS